Operator facturare contabilitate primara

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

450 - 550 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Cerinte:

- Studii superioare economice terminate sau in curs.
- Experienta reprezinta un avantaj.
- Cunostinte operare PC- Microsoft Office.

- Abilitati de comunicare si organizare;
- Spirit de echipa;

Responsabilitati:

 -intocmeste documentele fiscale aferente livrarilor catre clienti (magazine, distribuitori, clienti independenti);

-intocmeste dispozitiile de livrare catre clienti.

-pastreaza o evidenta separata a documentelor specifice activitatii;

-organizare si arhivare documente (facturi, avize, comenzi etc);

 -asigura suport echipei de vanzari.

  • Interviu online
  • Jobul este in Sector, Sos. Chitileimin de mers de la Metrou Basilescu). Inainte de a aplica, tinand cont ca traim in aglomeratia bucuresteana, va rugam sa luati in considerare acest aspect !