Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Strada Iancu de Hunedoara, Voluntari

Salariu brut pe luna

500 - 600 €

Acest job nu mai este activ.

Cerinte:
- Seriozitate, buna organizare;
- Spirit de echipa;
- Atentie la detalii
- Bune cunostinte de operare PC (Excel, Word, mail);

- Experienta operare programe gestiune (Cunostinte SAGA constituie un avantaj)

- Operarea in platformele EDI (TecNet, Carrefour) constituie un avantaj

- Experienta in lucrul cu retelele de hypermagazine este de asemenea un mare avantaj.
- Studii medii sau superioare

Descrierea jobului:

- operare documente de livrare/retur, note de intrare si receptie, AWB-uri

- Rezolvarea problemelor aparute in lantul de distributie si pana la incasare.

- Intocmire rapoarte de productie

- Evidente furnizori / clienti

- Alte activitati specifice postului.

SEDIUL FIRMEI SE AFLA IN ZONA PIPERA, IANCU NICOLAE.

Mijloace de transport - Autobuz 301 pana la Jolie Ville Baneasa, Autobuz 167 din Lacul Tei, Metrou pana la statia Pipera + Autobuz.