Acest job nu mai este activ.

Operator facturare Bucuresti

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Principalele responsabilitati:

- Intocmirea facturilor catre clienti in baza comenzilor livrate
- Intocmirea facturilor de retur marfa conform proceselor verbale si a facturilor de corectie de pret
- Maparea incasarilor de la clienti cu facturile
- Trimiterea corespondentei facturi clienti
- Monitorizarea evolutiei soldului clientilor
- Arhivarea documentelor de lucru

Cerinte:

- Studii superioare economice
- Experienta minim 2 ani in domeniul financiar-contabil
- Cunostinte bune operare MS Office (Excel, Word)

- Cunostinte operare Microsoft Dynamics AX Software
- Cunostinte limba engleza - nivel mediu
- Atitudine pozitiva, automotivare si spirit de echipa
- Abilitati excelente de organizare si planificare a activitatii
- Abilitati de comunicare
- Atentie la detalii, capacitate de a lucra cu termene stranse
- Abilitati de rezolvare a problemelor

Oferta:

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
- Salariu motivant, pe masura realizarilor
- Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor