Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

SOCIETATEA CIVILĂ DE AVOCAŢI ZAMFIRESCU RACOŢI & PARTNERS

 recrutează

Operator facturare

Cerinte:

- Experienta minim 1 an pe un post similar;
- Cunostinte contabilitate primara;
- Cunostinte operare Excel, Jurnal Gold;
- Cunoasterea limbii engleze;
- Abilitati bune de organizare si planificare.

Responsabilitati:

- Facturare si refacturare cheltuieli;
- Pastreaza o evidenta a documentelor specifice activitatii desfasurate;
- Urmareste si indosariaza documente;
- Furnizeaza diverse rapoarte din aria de activitate;
- Respecta indicatiile primite de la departamentul contabilitate.

Beneficii:

Conditii de munca moderne, atmosfera placuta;
Pachet salarial motivant;
Tichete de masa;
Asigurare medicala.

Zamfirescu Racoti & Partners este una dintre firmele de avocatura de top din Romania, avand o echipa de avocati renumiti atat in domeniul consultantei in afaceri, cat si in domeniul litigiilor.