Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Face Bucharest Distribution este o companie de import si distributie, cu capital finlandez. Comercializam in Romania produsele cosmetice Ziaja, liderul la acest capitol din Polonia. De 8 ani suntem prezenti pe piata cu produse cosmetice naturale de ingrijire si colaboram cu un numar considerabil de farmacii si magazine naturiste din toata tara. Suntem o echipa entuziasta, indragostita de natura, de sanatate si de frumos. Produsele noastre, create de o familie de farmacisti in laboratoarele Ziaja din Polonia, sunt fara parabeni si au la baza ingrediente naturale. In ultima perioada, din ce in ce mai multi clienti prefera produsele Ziaja, astfel ca a aparut ideea de marire a echipei prin anuntul de mai jos:

Cerinte / aptitudini:

  • Cunoasterea programului Saga
  • Experienta intr-un post similar
  • Minim studii medii incheiate,
  • Cunostinte medii operare PC, pachetul Office, e-mail,
  • Bune abilitati de comunicare
  • Orientare catre client, performanta si rezultate,
  • Capacitate de analiza si de a munci independent,
  • Atentie concentrata si echilibru emotional
  • De incredere, muncitor, perseverent, eficient,
  • Spirit de observatie, initiativa, fire energica, ambitioasa, si optimista,
  • Prezenta agreabila, sociabila si cu discurs placut,
  • Punctualitate

Responsabilitati:

  • Preia comenzile, in format fizic/electronic de la dep. Vanzari,
  • Emite documentele de livrare – avize, facturi, in termenele contractate,
  • Respecta ordinea comenzilor,
  • Intocmeste facturile de retur, in baza informatiilor primite,
  • Intocmeste facturile de discount, cand este cazul,
  • Intocmirea rapoartelor interne si a altor informari solicitate,
  • Cooperare cu toate celelalte departamente.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv,
  • Telefon,
  • Laptop,
  • Program de lucru: Luni - Vineri, 08:30 - 17:00, 30 min pauza de masa,
  • Sustinere in construirea unei cariere de succes.

 Suntem o echipa tanara, increzatoare, vesela, responsabila si cu dorinta de a avea rezultate remarcabile. Respectam munca ta si apreciem rezultatele, astfel ca esti o persoana importanta pentru noi si clientii nostri.

Te asteptam in echipa care propulseaza Ziaja in Romania!