Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

300 - 400 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Descrierea postului:
• introducerea comenzilor in programul de gestiune;
• emiterea documentelor necesare livrarilor de marfa (facturi clienti, borderouri curierat);
• inregistrarea bonurilor de consum conform devizelor;
• mentinerea contactului cu reprezentantii de vanzari in scopul emiterii corecte a documentelor;
• mentinerea contactelor cu clientii pentru primirea instrumentelor de plata;
• pregatirea si verificarea marfurilor in vederea livrarilor catre client;
• operare avize si note de transfer intre gestiuni si punctele de lucru;

Cerinte:
• studii medii;
• spirit de echipa;
• organizare, responsabilitate, punctualitate;
• capacitatea de a lucra intr-un ritm alert;
• capacitate de asimilare;
• cunoasterea programului Nexus (reprezinta un avantaj)
• maxima operativitate si corectitudine;