Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Descrierea postului

- Inregistrare si emitere facturi fiscale , chitante, bonuri;

- Inregistrare incasari de numerar si card;

- Verificare instrumente de plata;

- Indosarierea documentelor (facturi fiscale, chitante fiscale, comenzi);

- Control credit client;

- Efectuare plati in baza documentelor justificative;

- Urmarirea incasarilor soferilor livratori;

-  Efectueaza depunere numerar;

- Relationeaza cu clientii in mod amabil si profesionist.

Cerinte:
- Absolvent (sau in curs de absolvire) studii superioare;
- Cunostinte de operare pe calculator;
- Atentie distributiva si atentie la detalii;
- Implicare, dinamism si responsabilitate;
- Capacitate de organizare si prioritizare a activitatilor.

Candidatul ideal

- Bune abilitati de comunicare si relationare;

- Ambitios si proactiv;

- Spirit de echipa;

- Rezistenta la stres;

- Orientare catre client si amabilitate.

Oferta:

- Salariu atractiv;

- Bonuri de masa;

- Abonament medical Medlife.