Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

4 Bulevardul Eroilor, Voluntari

Locket Bucuresti Srl distribuitor Colgate-Palmolive angajeaza “Operator facturare introducere si validare date“, pentru punctul de lucru din Bucuresti.

Responsabilitati:

- intocmirea, verificarea si emiterea documentelor aferente livrarilor/receptiilor (facturi, avize, NIR-uri);

- introducerea in sistemul informatic a instrumentelor de plata, operarea incasarilor;

- intocmirea rapoartelor de vanzari si a diverselor situatii pentru departamentul vanzari;

- arhivarea documentelor specifice;

- ocazional, desfasurarea unor activitati de secretariat, administrative.

Cerinte:

- experienta pe o pozitie similara minim 1 an, operare in programul Atlantis constituie un avantaj;

- cunoştinţe excelente de operare calculator (Word, Excel, Power Point);- notiuni de contabilitate primara;

- abilităţi foarte bune de organizare, planificare şi comunicare;

- persoana responsabila, eficienta, dinamica;

Oferta:
- pachet salarial motivant;
- bonus pentru performanta