Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Crevedia

Responsabilitati:

  • Operare facturi vanzare CSB
  • Urmarirea si raportarea zilnica a diferentelor cantitative si valorice dintre  avize si receptia clientului insotite de justificarile persoanelor implicate(referate,note constatare,note explicative,angajament plata,etc)
  • Importul si reconcilierea CSB-SAP a facturilor de vanzare
  • Acorda support credit controller pentru verificarea si confirmarea lunara a slodurilor
  • Cunoasterea legislatiei contabile in vigoare
  • Arhivarea cronologica a documentelor financiar-contabile

Cerinte:

  • Operare PC
  • Microsoft Office (word, excel, outlook)
  • Cunostinte operare CSB/ SAP
  • Studii economice
  • Permis categoria B

    Beneficii:
  •  Pachet salarial  atractiv
  •  Bonus performanta
  • Masa calda pranz
  • Abonament medical Medlife

Program L-V, 08:00-17:00

  • Interviu online
  • Punctul de lucru va fi in Crevedia, jud Dambovita ( 25 km de Bucuresti). Locuiti departe?
  • Care este salariul motivant pentru dvs?