Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Adresa/ adresele jobului

Strada Târgoviștei, Ploiești

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

450 €

Descriere post

- Asamblare parti din echipamente de telecomunicatii

- Selecteaza/monteaza componente  conform instructiunilor

- Mediu tehnologic deosebit- Deserveste echipamente specifice

Cerinte

- Absolventi ai liceelor cu profil tehnic : electronica, electrotehnica, mecatronica sau electromecanica

- Preferabila recunoasterea diverselor tipuri de componente electronice

- Cunostinte de baza operare PC

- Deprinderi necesare: indemanare, rigurozitate, atentie, concentrare

- Abilitatea de a ordona lucrurile/actiunile in ordine logica, in concordanta cu reguli specifice

- Doar persoanele selectate vor fi contactate; experienta in domeniu si/sau cunoastrea operarii unor masini CNC constituie un avantaj;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Mediu de lucru profesional cu conditii de lucru deosebite

- Tichete de masa

- Transport gratuit

- Instruire profesionala