Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati

Introduce atributele produselor in site
Introduce poze pentru produsele din site
Efectueaza in site modificarile stabilite

Cerinte

Cunostinte avansate de operare PC, cunoasterea pachetului de programe Office si navigare pe internet;
Atentie la detalii. Acuratete in prelucrarea datelor;
Usurinta in lucrul cu cifre si calcule;

Oferim:

Salariu foarte atractiv

Discount de angajat la orice achizitie

Abonament medicina generala si stomatologie

Training continuu in ecommerce

Oportunitati reale de crestere a carierei in ecommerce

Un mediu de lucru placut si relaxat

Program de lucru normal, L-V intre 9-18

Sediu central

Vino pe un proiect dinamic, cu personal tanar, care ofera un mediu de lucru placut, stabil si cu mare potential de crestere. Site-ul este un mall online cu pestede produse si 1000 de categorii si este in continua dezvoltare.