Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Candidatul ideal:

  • Abilitati navigare internet si operare PC;
  • Abilitati tehnoredactare rapida;
  • Acuratete in prelucrarea si inregistrarea datelor;
  • Abilitatea de a lucra cu task-uri zilnice;
  • Capabil sa lucreze independent, atent la detalii;
  • Abilitati minime de manipulare a imaginilor.

Descrierea jobului

  • Introducerea, prelucrarea si validarea informatiilor despre produsele puse in vanzare pe site si actualizare permanenta a continutului site-ului intr-un editor intern
  • Documentare pentru fiecare produs, in scopul completarii informatiilor despre acesta, folosind resurse online
  • Task-uri zilnice care vor trebui finalizate in acceasi zi.

Descrierea companiei

AutoAtu este un magazin online de piese auto complet, cu milioane de produse, si un service auto cu angajati profesionisti si dotat cu aparatura moderna.
Echipa AutoAtu si-a luat angajamentul sa dezvolte continuu magazinul auto online pentru ca alegerea si cumpararea produselor auto sa se realizeze cat mai eficient.