Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Responsabilităţi principale:

 operarea staţiei şi realizarea producţiei de betoane conform diagramei de livrări

planificarea transportului astfel încât să acopere în totalitate comenzile de betoane

gestionarea materiilor prime și a materialelor

întreţinerea utilajelor şi echipamentelor de producție în perfectă stare de funcţionare

întocmirea rapoartelor de producție și a documentelor specifice activității de gestiune

activităţi specifice de producție și dispecerat.

Candidatul ideal va avea:

experienţă în utilizarea echipamentelor specifice construcţiilor şi în operarea de instalaţii automatizate

cunoștințe privind organizarea și planificarea flotei de transport

dorinţa de a învăţa utilizarea mijloacelor de producţie moderne

orientare către client, seriozitate şi profesionalism

abilităţi de comunicare şi spirit de echipă

cunoştinţe operare computer.