Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

TOP EXPERT DCE SRL - angajeaza operatori depozit

  Descrierea jobului:

  • Descarcare, incarcare marfuri / camion/ container
  • Asigura folosirea rationala a spatiilor de depozitare si organizeaza procesul de pregatire a marfii si livrare operativa a marfurilor, conform dipozitiilor de livrare (la timp, cantitate, sortimentatie).
  • Gestioneaza toate documentele si inregistrarile aferente activitatilor din depozit, in conformitate cu cerintele companiei.
  • Asigura conditiile si mijioacele necesare efectuarii inventarelor si raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta între stocul fizic si cel scriptic.
  • Disponibilitate la efort
  • Propune si implementeaza masuri de eficientizare a fluxului de marfa in depozit pentru preintampinarea formarii de stocuri mari;
  • Intocmeste la termenele stabilite, informarile, rapoartele si situatiile cerute de conducerea companiei in legatura cu activitatile specifice desfasurate .

Beneficii

  • pachet salarial 2000 roonuri de masa incluse
  • mediu de lucru placut.
  • Abonament mijloace de transport