Acest job nu mai este activ.

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati:

  • Manipularea si depozitarea materialelor si echipamentelor la standardele adecvate, conform politicilor si procedurilor firmei
  • Impachetarea materialelor si echipamentelor conform comenzilor si pregatirea lor pentru livrare
  • Inchiderea comenzilor/alocarea seriilor echipamentelor in aplicatiile specifice
  • Incarcarea/descarcarea marfurilor in/din autvehiculele de livrare
  • Ofera suport la receptia materialelor si echipamentelor de la furnizori in depozitul firmei
  • Participa la inventarierea marfurilor din gestiune
  • Asigura ordinea si curatenia la locul de munca

Cerinte:

  • Studii medii
  • Buna abilitati de organizare, optimizare si planificare a activitatii
  • Abilitatea de a manipula si gestiona materiale si echipamente de dimensiuni mici si medii
  • Cunostinte de operare calculator
  • Orientare catre rezultat si catre atingerea obiectivelor
  • Abilitati de comunicare, flexibilitate si deschidere la sugestii
  • Proactivitate si initiativa in gestionarea situatiilor noi
  • Spirit de echipa
  • Certificatul de motostivuitorist reprezinta un avantaj

Depozitul se afla pe Str. Gara Pasarea, Com. Pantelimon, la aprox. 200m dupa intersectia cu DNCB. in directia Com Branesti.

  • Interviu online
  • Ce te motiveaza din punct de vedere profesional?
  • Care este salariul asteptat pentru a face o schimbare profesionala? activa