Operator date / documente - depozit Bolintin Deal

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal

Viitorul nostru coleg ar trebui sa posede:
- cunostinte solide de operare calculator, in special in programul Excel;
- abilitate de invatare rapida a unui nou sistem de lucru;
- capacitate de organizare si gestionare volum mare de documente;
- putere de munca, seriozitate, implicare, precizie si atentie maxima in onorarea sarcinilor de lucru;
- flexibilitate, dinamism (mobilizare/actionare rapida), spirit de echipa;
- obiectivitate in aprecierea problemelor, in analiza situatiilor specifice activitatii care o desfasoara;
- atitudine proactiva, civilizata in relatiile cu superiorii si colegii.

Descrierea jobului:

-inregistrarea, verificarea, scanarea si gestionarea documentelor implicate in procesul de distributie a marfurilor;

Orarul de lucru este variabil saptamanal: 6:30 - 15:30 / 12:45 - 21:45.

Beneficii :
 Stabilitate, acumulare de cunostinte logistice, posibilitati de avansare;
- salariu motivant;
- tichete de masa;
- asigurare medicala privata;
- transport asigurat.

Adresa depozitului din Bolintin Deal: Str DC 147 nr, localitatea Ghionea, judetul Giurgiu.

Descrierea companiei

este o companie internationala dinamica, unde peste 4700 de angajati lucreaza pentru a oferi cele mai bune servicii clientilor ei.

Cu o flota de camioanetrailere si depozite in suprafata dem ², a devenit unul dintre cei mai mari jucatori de pe piata de servicii logistice din Europa.

In Romania, este prezenta din anul, avand peste 850 de angajati, care lucreaza in locatii ca Oradea, Bucuresti, Curtici, Roman si Ploiesti. Acum si tu poti deveni unul dintre ei.

Puteti gasi mai multe detalii despre compania noastra pe