Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

rusă

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal:
- Studii medii/superioare
- Persoana organizata, meticuloasa, sociabila, responsabila, serioasa;
- Capacitate buna de comunicare si relationare
- Capacitate de auto-organizare si de stabilire a prioritatilor;
- Cunostiinte PC : Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet;
- Cunostinte de contabilitate primara;
- Cunoasterea limbii ruse – conditie obligatorie
- Cunoasterea programului 1C- constituie avantaj

Responsabilitati:

- Operare in Programul 1C;
- Printeaza din baza de date a programului etichete, avize/facturi pentru palete, AVB-uri pentru companiile de transport;
- Menține evidența comenzilor ambalate in jurnalul de înregistrare;
- Scaneaza listele de ambalare;
- Respecta tehnologiile și reglementările privind siguranța și sănătatea in munca;
- Participa la inventarul patrimoniului companiei și la alte evenimente periodice care se află în zona de responsabilitate a depozitului.

*Doar CV-urile candidatilor ce corespund cerintelor mentionate vor fi luate in considerare.

  • Interviu online
  • Ce asteptari salariale aveti?