Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

450 - 750 €

Candidatul ideal:

Suntem in cautarea unui coleg organizat, care are capacitatea de a lucra cu termene limita, cu simt de raspundere, dar si cu simtul umorului! Daca ai cunostinte medii de operare PC, viteza de tastare si esti atent la detalii, te invitam sa te alaturi unei echipei de profesionisti. Experienta anterioara nu este necesara, dar constituie un avantaj.

Descrierea jobului:

Preluarea datelor de pe documentele primare si introducerea acestora in sistemul informatic;
Verificarea datelor introduse si asigurarea corectitudinii lor.

Beneficii:

  • contract de munca full-time
  • salariu motivant
  • bonuri de masa
  • bonusuri lunare in functie de performanta
  • majorari salariale pe masura realizarilor
  • posibilitate de dezvoltare profesionala

Descrierea companiei

Compania Mediapost Hit Mail este specializata in servicii de marketing direct, administrare de baze de date, telemarketing, infoline, mobile marketing, online marketing si suport logistic pentru promotii. Este membru FEDMA (Federation of European Direct Marketing) si membru fondator ARMAD (Asociatia Romana de Marketing Direct). Din martie 2009 face parte din grupul Postei Franceze.