Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

italiană

Adresa/ adresele jobului

44 Strada Henri Barbusse, Cluj-Napoca; 1 Piața Cetății, Oradea

OPERATOR DATA ENTRY

CANDIDATUL IDEAL

Cautam sa ne marim echipa cu oameni valorosi, care sa contribuie activ la planurile de dezvoltarea ale companiei.

Asteptam aplicatia ta daca:

  • Detii cunostinte de Limba Italiana (nivel A1- C2)
  • Stii sa lucrezi pe PC si ai rapiditate in tehnoredactare?
  • Iti place sa lucrezi in echipa dar te poti descurca si pe cont propriu?
  • Esti o persoana foarte bine organizata, atenta si cu o buna putere de concentrare?
  • Ai disponibilitatea de a lucra in ture de zi.

DESCRIEREA JOBULUI

  • Gestionarea documentelor de back office (din domeniul finarciar, bancar si asigurari)  prin intermediul sistemelor puse la dispozitie de catre companie;
  • Verificarea, introducerea si prelucrarea datelor intr-un program specific companiei;
  • Recunoasterea naturii documentelor primite si clasificarea lor;
  • Realizarea sarcinilor administrative.

BENEFICII

  • Salariu fix;
  • Tichete de masa;
  • Abonament transport urban;
  • Training specializat;
  • Mediu de lucru activ, o echipa motivata si dedicata.