Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, română, maghiară

Adresa/ adresele jobului

Craiova

Candidatul ideal

Dacă:

  • Ai bune cunoştinţe de operare calculator (pachetul Office);
  • Ai abilităţi bune de comunicare şi îţi place să lucrezi în echipă;
  • Eşti o persoană optimista şi dinamică;
  • Organizarea, suportul, persuasiunea şi rezolvarea problemelor sunt punctele tale forte;
  • Ai acumulat experienţă în activitati de back office sau ȋţi doreşti să ȋncepi
  • Deţii cunoştinţe medii de limba engleză (limba maghiară constituie un avantaj major)

Te invităm să aplici pentru postul de operator back office.

Descrierea jobului:

  • Operarea în sistemul informatic a informaţiilor aferente contractelor de furnizare energie electrica şi gaze naturale
  • Preluarea, înregistrarea şi rezolvarea cererilor de informatii şi reclamatii primite pe canale virtuale (e-mail, site, etc)
  • transmiterea răspunsurilor către clienţi prin telefon sau în scris (e-mail/fax/live agent)

Ce îţi oferim?

Contract individual de muncă pe perioadă determinată cu posibilitatea de prelungire;
Venituri fixe, bonuri de masă, asigurare medicală;
Un loc de munca plăcut, stabil şi sigur, într-o companie multinaţională;
Oportunitatea de a dezvolta o carieră în domeniu;
Training-uri de specialitate şi formare continuă;
Un program flexibil, care ţine cont de nevoile tale, part time sau full time;
Evenimente interne, concursuri motivaţionale, activităţi împreună cu echipa.