Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Operator cuptoare sinterizare

Raspunde rapid
Nivelul carierei
Entry (0-2 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Română - Nativ
Recrutez candidati dispusi sa se relocheze
Da
Posturi disponibile
1

Cerinte:

  • Autorizatie de motostivuitorist sau macaragiu (nu este obligatorie, dar constituie un avantaj)
  • Abilitati de comunicare verbala si scrisa
  • Cunostinte operare PC
  • Disponibilitate la program prelungit

Program: 3 schimburi

Principalele responsabilitati:

  • Ambaleaza la statiile de ambalare  produsul finit
  • Urmareste parametrii de proces
  • Eticheteaza corect marfa ambalata
  • Preleveaza si identifica corect probe
  • Respecta prevederile procedurilor operationale, de sistem si ale procedurilor standard de operare (SOP), la nivel de departament sau/si a tuturor procedurilor ce se aplica la nivelul companie

Oferta salariala:

Salariul lunar este alcatuit din salariul de baza, sporuri.

Avantaje lunare/ anuale:

  • tichete de masa,
  • cotizatie transport,
  • contravaloare ore suplimentare 200%,
  • contravaloare ore noapte 125%,
  • al 13-lea salariu acordat sub forma de prime de Paste, Craciun, Ziua Metalurgistului(august),
  • prima de concediu,
  • decontare bilet de odihna,
  • zile de concediu suplimentare fata de reglementarea legala,
  • tichete cadou,
  • aderare la sistemul de pensii private,
  • beneficii medicale in baza abonamentului de medicina muncii,
  • asigurare de viata.