Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal:

- Student / Absolvent de studii medii / superioare
- Orientat spre calitate și detalii;
- Orientare către client, preocupare pentru satisfacerea nevoilor acestora;
- Persoană activă, cu inițiativă, creativă, rezistentă la lucrul în condiții de stres, capabilă să respecte termenele de finalizare a unui proiect
- EXPERIENȚA în procesele de printare, scanare, tipărire POATE reprezenta un AVANTAJ

Descrierea jobului:
Postul presupune activități de printare, copiere și finisare documente, pregătire de machete, personalizarea diverselor obiecte. Activitatea este una mixtă, presupune atât activitati la calculator cât și lucrul cu diverse echipamente și aparate (scanere, printere, mașini de îndosariat, copiatoare, cutter-plotter etc.)

Responsabilități:
- Operare Calculator
- Operarea utilajelor de producție (copiatoare / printere)
- Atribuții generale de front office (primire / servire clienți )
- Efectuare Copii tip Xerox
- Efectuare Printare din PC sau alte device-uri
- Tehnoredactare
- Scanare
- Trimitere Email

Beneficii:
- Program flexibil
- Salariu atractiv
- Acces la ultimele tehnologii și echipamente IT
- Bonusuri în funcție de rezultate

  • Interviu online
  • Care sunt valorile dvs personale?
  • Care sunt obiectivele dvs pe termen mediu si lung?
  • De ce considerati ca acest job este potrivit pentru dvs?
  • Care este salariul pe care il doriti?