Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 700 €

Candidatul ideal

Candidatul ideal este o persoana dinamica, organizata, amabila si serioasa.
Constituie un avantaj :
- studii medii sau superioare de specialitate;
- experienta la un loc de munca similar - service auto
- cunostinte de operare calculator (Microsoft Office);
- cunostinte operare soft contabil SAGA
- permis de conducere cat. B;

Descrierea jobului

Responsabilitati :

- inregistrarea operatiilor contabile pana la nivel de balanta
- receptia marfii de la furnizori si intocmirea notei de receptie ( NIR );
- gestionarea stocurilor de marfuri si inventarierea periodica a lor;
- emiterea si incasarea de documente fiscale ( facturi, bonuri fiscale, bonuri de consum, etc. ) in baza devizelor emise de consilierii de service;
- emiterea raportului zilnic privind incasarile efectuate prin numerar si card bancar;
- emiterea registrului de casa si predarea numerarului la sfarsitul programului;
- mentinerea legaturii cu departamentul financiar-contabil
- respectarea legislatiei in vigoare
- Gestionarea dosarelor de personal (cum ar fi întocmirea actelor adiționale, CIM-urilor, documentelor de încetare/suspendare a activității, arhivarea documentelor la dosarele salariaților);
- Operarea în REVISAL;
- Eliberarea documentelor solicitate de salariații companiei (ex. adeverințe, documente de la dosarele de personal);

Beneficii :
Pachet salarial atractiv;
Sprijin din partea colegilor in atingerea tuturor obiectivelor profesionale
Angajare conform normelor legale in vigoare ( contract de munca pe perioada nedeterminata );
Program de munca fix ( L-V;