Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Tomești

       Candidatul ideal

Suntem in cautarea unei colege cu prezenta agreabila, atitudine pozitiva, rapiditate in actiune si gandire, seriozitate, orientare catre rezultate si capacitatea de lucru in echipa, intr-un mediu de lucru placut si modern.

Viitoarea noastra colega trebuie sa fie:
- Cunoscatoare a programului informatic Nexus si a aplicatiilor Microsoft Office (Word+Excel );

- Cu capacitate de analiza si incadrare in termene, gandire logica si atentie la detalii;

- Persoana dinamica, responsabila si organizata, interesata de o colaborare pe termen lung;

- Cu abilitati de comunicare si relationare;

- Studiile superioare in domeniul financiar-contabil- prezinta un avantaj

Daca descrierea ti se potriveste aplica acum!

Descrierea jobului

Iata, pe scurt, ce ar trebui sa faci:

- Procesarea documentelor (comenzi, facturi primite de la furnizori) in vederea facturarii catre client si facturarea catre clienti;

- Inregistrarea in evidentele contabile a facturilor primite de la furnizori;

- Primirea, trimiterea si distribuirea corespondentei in cadrul firmei ;

- Mentinerea biroului / documentelor in buna ordine, urmarirea corectitudinii si parcursului documentelor comerciale;
Daca vei fi colega noastra, principalele beneficii oferite vor fi:
- salariu motivant;

- bonuri de masa;

- asigurare medicala la o clinica privata;

- decontare transport;
Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la nr. de telefonsau la adresa de e-mail .

Descrierea companiei

TRANSGOR LOGISTIK este o companie care are ca obiect de activitate transportul rutier de marfuri in toata Europa, expeditiile internationale si serviciile de depozitare. Societatea are implementat sistemul de Management al Calitatii conform ISO 9001:2015 de catre TUV Rheinland.

Suntem membri ai Uniunii Societatilor de Expeditie din Romania si ai Asociatiei Romane de Transport Rutier International

Prin USER suntem afiliati FIATA (Federation Internationale des Associations de Transitaires et Assimiles), organizatia mondiala a transportatorilor.

Sediul societatii unde se desfasoara activitatea este localizat in Tomesti - Iasi.