Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Salariu brut pe luna

300 - 600 €

Cautam un responsabil cu fericirea clientilor online, ceva mai mult decat un administrator site sau un operator comenzi online, o persoana dedicata pentru a dezvolta site-ul si pentru a dezvolta conceptul nostru, MINUNEA NATURII – prima farmacie naturopata din Romania, in Timisoara.

Cerinte:

1. Sa stie bine sa opereze computerul

2. Sa-i placa sa vorbeasca la telefon

3. Sa fie o fire pozitiva si cu zambetul pe buze

4. Sa ii placa sa gasesca solutii, nu vinovati

5. Sa ii placa sa-si asume responsabilitati

6. Sa fie dispus sa invete

7. Sa fie harnic si calm, echilibrat

8. Sa-i placa munca impreuna cu oamenii

9. Sa fie un bun organizator

10. Sa fie disciplinat

11. Sa fie corect si cinstit

Responsabilitati:

1. Administrarea site-ului: comenzi, produse, categorii, articole

2. Consilierea clientilor online

3. Procesarea comenzilor si expedierea lor catre clienti (prin curier)

4. Gestionarea stocului de marfa existent si updatarea preturilor online

5. Remedierea rapida a eventualelor disfunctii aparute

6. Adaugarea de produse si promotii online

Beneficii:

1. Un colectiv tanar si entuziast dar si un mediu de lucru placut.

2. Salariu bun, in functie de rezultat

3. Seriozitate si intelegere

4. Posibilitati de perfectionare

5. Alte recompense

Nu aplica daca:

·Nu ai cunostinte si experienta in operarea online

·Iti place sa lucrezi de unul singur

·Iti e greu sa vorbesti la telefon

·Ai dificultati in a relationa cu alti oameni

·Nu iti place sa inveti in mod continuu si sa afli zilnic informatii noi

·Iti doresti doar un loc de munca fara sa vrei sa faci performanta

Constituie un avantaj daca:

·Ai experienta in administrare de site-uri

·Ai cunostinte de programare

·Esti preocupat(a) de sanatatea ta

·Te pasioneaza un stil de viata sanatos

·Cunosti bine limba engleza

·Ne trimiti video de maxim 3 minute in care ne povestesti despre tine si ne raspunzi la intrebarea de mai jos:

„De ce vrei acest loc de munca la Minunea Naturii?”

De cand avem nevoie?

Cat mai repede. Am dori chiar de maine!

Daca ai citit acest anunt, te entuziasmeaza ideea de a lucra cu noi si te potrivesti, trimite-ne un mail cu CV-ul tau si scrie in mail si raspunsul tau la intrebare:

Te asteptam in echipa noastra!

Ps. Da te rog un SHARE. Poate ai un prieten/prietena care sa fie in cautarea unui loc de munca atractiv.

Multumim!

  • Interviu online
  • „De ce vrei acest loc de munca la Minunea Naturii?”