Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Chiajna

CINE SUNTEM
O societate familiala care dezvoltând organic propriul know-how, HOPI a devenit una dintre cele mai importante companii de logistica din regiunea raspunzând cererilor pietei printr-o logistica activa,  a deschis operatiunile în Slovacia în anul 2000, în Ungaria în  2006 iar in 2012 a fost deschisa o companie subsidiara în Polonia. În 2013 a fost infiintata o companie subsidiara în Romania. Misiunea noastra este aceea de a furniza o gama larga de servicii logistice.

Responsabilitati principale:

- procesare comenzi

- colectare documente

- verificarea periodica a stocului de marfa

- emiterea de rapoarte/diverse situatii pentru client

 Candidatul ideal:

- rezistenta la stres si flexibilitate

- capacitatea de a lucra in echipa

-  bune abilitati de comunicare

Compania noastra ofera:

 - activitate desfasurata într-o companie în plina dezvoltare

-  scolarizare într-o echipa dinamica si motivata

-  mediu de lucru modern

-  pachet salarial atractiv