Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

80 Strada Baicului, București

Candidatul ideal :

  • Cunostinte de CorelDraw  si Microsoft Office.
  • Cunoştințe de desen tehnic industrial la nivel de înțelegere – interpretare, vederi, secțiuni, precizia dimensională și de formă.
  • Experienta in productie - prezinta avantaj.
  • Dorinta de evolutie si dezvoltare profesionala alaturi de echipa firmei.
  • Studiile superioare in domeniul tehnic (inginerie) reprezinta un avantaj.

Responsabilitati :

  • Prelucrarea desenelor tehnice in Corel si realizarea fisierelor de executie cu rigurozitate.
  • Ruleaza programul CNC pe utilajele de taiat in coordonate, cu fir cald conform instructiunilor de operare si cu specificaţiile tehnice.
  • Realizarea pieselor din polistiren dupa un fisier de executie.
  • Realizarea reperului de proba si realizarea reperelor de serie.
  • Prelucrarea profilelor din polistiren.
  • Capacitatea de a respecta planul de productie.
  • Alte activitati specifice productiei.

Beneficii:

  • Crestere salariala graduala in functie de performante.
  • Oportunitati de promovare si dezvoltare profesionala.
  • Tichete de masa.