Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Sânnicoară

Cunostinte si calificari necesare:

  • Ai studii tehnice finalizate (minim studii de nivel mediu);
  • Detii cunostinte tehnice cu privire la modul de functionare si operare CNC;
  • Ai cunostinte de citire a desenului tehnic;
  • Cunosti limba engleza la nivel conversational (preferabil).

Experienta ta de munca:

  • Minim 1-2 ani experienta pe o pozitie similara.

Descrierea jobului:

  • Operarea masinilor-unelte CNC in functie de documentatia tehnica primita de la client;
  • Studierea documentatiei tehnice si pregatirea partilor care urmeaza sa fie prelucrate;
  • Interpretarea si utilizarea documentatiei tehnice;
  • Pregatirea partilor ce urmeaza a fi prelucrate;
  • Configurarea echipamentelor conform instructiunilor tehnice;
  • Prelucrarea pieselor mecanice conform desenelor tehnice;
  • Verificarea calitatii produselor prelucrate;
  • Asigurarea functionarii masinii si pastrarea curateniei la locul de munca;
  • Raportarea problemelor aparute in timpul productiei catre supervizorul direct.

Beneficii:

  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • Decontarea transportului.

Descrierea companiei:

Trebuie sa stii ca Integra HR este o altfel de companie de consultanta HR. Suntem aici pentru a gasi omul potrivit la locul potrivit, la momentul potrivit.

Clientul nostru, Color Control Services, este o companie cu capital olandez, cu experienta in proiectarea si productia echipamentelor de printat 3D. Se ocupa cu fabricarea placilor, foliilor, tuburilor si profilelor din material plastic, fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice, precum si de imprimante 3D.