Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

29 Strada Johannes K. Kepler, București

Se recruteaza si din

Ploiești, Pitești, Târgoviște, Titu, București

Permis conducere, dispus la deplasari si/sau naveta, limba engleza, cunostinte programe gen CAD/CAM, SolidWorks, Alfacam, Artcam, Autodesk

Responsabilitati:

-Stabilileste solutia tehnica optima pentru fiecare proiect in parte/generare toolpath.

-Creaza listele de componente

-Efectueaza desene de prezentare

-Ofera suport tehnic de specialitate partenerilor din grup

Cerinte:

- Permis conducere, dispus la deplasari si/sau naveta, limba engleza, cunostinte programe gen ACAD / SOLIDWORKS / INVENTOR alte programe proiectare vectoriala.

-Studii superioare tehnice (TCM,Mecanica, Inginerie)

-Cunostinte desen tehnic

-Cunostinte AutoCAD, SolidWorks, ALFACAM - ARTCAM

-Limba engleza nivel mediu

-Bune abilitati de comunicare

-Capacitatea de a respecta termene

-Capacitatea de analiza, sinteza si planificare

-Gindire creativa si pro-activa

-Capacitatea de a oferi feedback-uri constructive

-Capacitatea de a coordona activitati/persoane asupra carora nu exercita un control direct

-Persoana organizata si meticuloasa

Beneficii:

-Pachet salarial motivant

-Perioada de adaptare in cadrul fabricii

-Transport asigurat