Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Iași

Se recruteaza si din

Iași

Candidatul ideal:

Te asteptam in echipa noastra daca ai:

  • cunostinte tehnice/ desen tehnic;
  • cunostinte utilizarea utilajelor CNC - Strung / freza ;
  • cunostinte utilizarea aparatelor de masura si control (subler, micrometru, etc);
  • disponibilitate de lucru in 3 schimburi (L-V)

Descrierea jobului Pe acest post va trebui sa:

  • operezi un strung, centru de prelucrare CNC;
  • reglezi utilajul pentru a obtine calitatea impusa de documentatia de executie;
  • executi reperele conform desenului;
  • masori piesele executate;
  • urmaresti fluxul de productie pentru a asigura finalitatea reperelor in timpul stabilit;
  • monitorizezi in permanenta utilajul si piesele care sunt in curs de prelucrare.

Beneficii:

  • mediu de lucru profesionist;
  • contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • bonuri de masa;