Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Strada Aurel Vlaicu, Iași

Responsabilitati
Planifica si prioritizeaza, impreuna cu managerii de proiect, programul de productie.
Gestioneaza si executa lucrarile specifice masinii CNC conform planificarilor din departament.
Creeaza si/sau adapteaza fisierele CAD primite pe specificul masinii CNC.
Asigura mentenanta masinilor CNC din gestiune.
Cerinte
Cunostinte de design si proiectare asistata de calculator;
Studii si cunostinte tehnice temeinice;
Abilitati tehnice de management de proiect;
Gestionarea eficienta a timpului si a termenelor multiple si stabilirea corecta a prioritatilor;
Aptitudini de comunicare si relationare profesionala si interpersonala;
Persoana dinamica, proactiva si inclinata spre inovatie;
Capacitatea de concentrare, analiza si sinteza;
Competenta de a lucra in echipa;

Beneficii
Pachet salarial atractiv si motivant, pe masura rezultatelor proprii;
Mediu de lucru dinamic si cu multe provocari;
Instruire si formare profesionala;
Posibilitati de dezvoltare profesionala;