Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

400 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati
Planifica si prioritizeaza, impreuna cu managerii de proiect, programul de productie.
Gestioneaza si executa lucrarile specifice masinii CNC conform planificarilor din departament.
Creeaza si/sau adapteaza fisierele CAD primite pe specificul masinii CNC.
Asigura mentenanta masinilor CNC din gestiune.
Cerinte
Cunostinte de design si proiectare asistata de calculator;
Studii si cunostinte tehnice temeinice;
Abilitati tehnice de management de proiect;
Gestionarea eficienta a timpului si a termenelor multiple si stabilirea corecta a prioritatilor;
Aptitudini de comunicare si relationare profesionala si interpersonala;
Persoana dinamica, proactiva si inclinata spre inovatie;
Capacitatea de concentrare, analiza si sinteza;
Competenta de a lucra in echipa;

Beneficii
Pachet salarial atractiv si motivant, pe masura rezultatelor proprii;
Mediu de lucru dinamic si cu multe provocari;
Instruire si formare profesionala;
Posibilitati de dezvoltare profesionala;