Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/adresele jobului

Angajam operatori CNC cu experienta minim 1 an pe centre de prelucrare cu comanda numerica verticale. Punctul de lucru este situat pe Calea Stan Vidrighin, vis-a-vis de Dalli

Cerinte:

- Absolvent de liceu sau şcoală profesională;

- Cunoştinte de desen tehnic sau abilitati tehnice;

- Disponibilitate de a lucra în schimburi (doua schimburi).

- Experienta in lucrul pe utilaje Fanuc Robodrill sau Mazak constituie un avantaj

Responsabilitati:

- Pregatirea si setarea sculelor conform fisei de program;

- Pregatirea si fixarea semifabricatelor in masina;

- Executia programelor CNC pe masina;

- Masurarea pieselor si debavurarea acestora;

Se ofera:

- Pachet salarial atractiv, inclusiv bonuri de masa;

- Prime de sarbatori;

- Posibilitatea de a lucra pe utilaje noi, de ultima generatie;

- Instruire la locul de munca pentru perfectionarea cunostinelor;

- flexibilitate in stabilirea perioadelor de concediu, inclusiv pentru anul in curs

- posibilitatea de a efectua ore suplimentare, platite 200%