Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal

Pentru fabrica noastra de mobila din Dudestii Noi, jud. Timis ( 10 km de Timisoara, iesire pe Calea Torontalului) cautam sa angajam colegi pe postul de Operator productie, Operator masina de cantuit, Operator CNC .

Este esential sa ai:
- minim 10 clase;
- cunostinte de baza in ceea ce priveste desenul tehnic;
- min. 2 ani experienta de lucru in activitatea de productie ( pe posturi asemanatoare e un avantaj)
- abilitati de operare PC;
- disponibilitate de lucru in doua si trei schimburi

Descrierea jobului

Ce vei avea de facut:
- sa lucrezi pe linia de productie la utilajul la care esti repartizat;
-sa respecti toti parametrii de optima functionare ai utilajului;
- sa asimilezi in permanenta cunostinte despre utilajul avut in grija;
- sa te informezi continuu privind criteriile de calitate, termenele si conditiile de executie a reperelor din planul de productie;
- sa te implici direct in realizarea normelor impuse.

Se ofera:
- un mediu de lucru intr-o companie stabila si in plina dezvoltare
- salariul intre 2000 lei net si 3000 lei net in functie de post si experienta
- bonus de productivitate
- bonuri de masa de 15 lei/zi
- transport gratuit la/de la fabrica noastra din Dudestii Noi (jud. Timis)