Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

4 Strada Gării, Râșnov

Candidatul ideal

- studii medii (Liceu);

- starea civila : casatorit

- punctualitate

- seriozitate

- experienţa nu este obligatorie dar poate constitui un avantaj

- cunostinte de operare calculator

-persoana organizata, atenta la detalii;
-capacitate de lucru in echipa.

Descrierea jobului

Efectuarea operatiilor tehnologice necesare pentru realizarea volumelor solicitate

Actioneaza si supravegheaza utilajele care amesteca, prelucreaza materiile prime conform retetelor de productie

Participa la manipularea marfurilor si a materiilor prime in depozit si in sectia de productie

Exploatarea corecta si curatenie la locul de munca
Completarea documentelor tehnologice pentru operatiile efectuate
Însușirea si respectarea normelor SSM si PSI in vigoare

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv si bonuri de masa;
- Bonusuri pentru implicarea activă în atingerea obiectivelor societatii si prime;

Descrierea companiei

Societatea Prefere Resins Romania SRL, cel mai important producator de rasini fenolice din Romania, infiintata in anul 1993. Echipa noastra are un numar de 25 de angajati si ne gasiti in

CV-urile le puteti transmite pe adresa de mail  sau