Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

46 Șoseaua Cristianului, Brașov

Descrierea jobului :
- Supravegheaza buna functionare a tuturor elementelor centralelor pe combustibil solid, centralelor cu gaz si a termocamerei
- Efectueaza interventii tehnice pentru a asigura buna functionare a centralei si a echipamentelor aferente
- Efectueaza operatiuni de revizie ( curatarea focarelor , boilerelor si a tuturor instalatiilor auxiliare din centrala termica si a altor elemente ale instalatiilor mecanice sub presiune ) .

Postul presupune si un grad de munca fizica

Cerinte :
- absolvent studii medii sau scoala profesionala
Constituie avantaj :
- autorizatie ISCIR pentru fochist , vizata la zi ( Se poate face si scolarizare la locul de munca daca nu exista autorizatia solicitata)
- experienta in domeniu
- experienta tehnica (mecanic , electrician , instalator etc. )

Oferta (bonusuri, beneficii)
mediu de lucru dinamic intr-o companie multinationala
pachet salarial atractiv
program in ture