Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

- Responsabilitate, implicare, seriozitate
- Flexibilitate, perseverenta, adaptabilitate
- Spirit de echipa
- Atentie la detalii; cunostinte operare PC (Excel)
- Bune abilitati de comunicare

**Experienta in activitatea de vending prezinta un avantaj.

Descrierea jobului

a) Gestioneaza numerarul societatii: incasari, plati , sold;

INCASARI – inregistrarea in soft si verificarea tuturor incasarilor agentilor, alte incasari - prin intocmirea monetarului, a chitantelor si borderoului de incasari
PLATI- inregistrarea in soft si verificarea tuturor platilor agentilor, a deconturilor si altor plati din casierie
SOLD- verificarea soldului la sfarsitul fiecarei zile

b) Importul si prelucrarea datelor extrase din automatele de bauturi caldec) Raspunde de pregatirea banilor pentru depunerea lor in banca in timp util, operarea depunerii in soft
d) Verifica daca documentele justificative primite spre inregistrare poarta semnatura persoanelor care raspund pentru legalitatea si necesitatea operatiunilor inscrise in documente si daca toate datele cerute de formular sunt completate;
e) Tine evidenta documentelor cu regim special pe care le da in folosinta;
f) Tine evidenta avansurilor spre decontare acordate angajatilor;

g) In exercitarea atributiilor de serviciu respecta intocmai prevederile regulamentului operatiunilor de casa
h) Executa alte sarcini repartizate de conducerea sucursalei