Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Datorita dezvoltarii activitatii, BKG Group
Amanet mareste echipa de operatori casa de amanet din Timisoara.

CERINTE:
- studii medii / superioare;
- abilitati de comunicare
- abilitati de operare PC si utilizare a internetului;
- cunostinte privind identificarea modelelor produselor electronice: telefoane ,smartphone,televizoare,laptop-uri,tablete,camere foto.
- permis conducere categoria B
- disponibilitate pentru program full time;

Descrierea postului

RESPONSABILITĂȚI:
- verifica și evalueaza garanțiile;
- evalueaza starea produselor.
- negociaza oferta de amanetare/vanzare.
- întocmeste documentele pentru acordarea împrumuturilor;
- consiliaza clientii in alegere produselor de la vânzare;
- efectueaza plați și încasări;

BENEFICII:
- loc de munca într-o companie de succes, stabila pe piata;
- perioada de formare in domeniul amanetului (costuri totale suportate de catre companie);
- posibilitatea de formare şi perfecţionare profesională continua;
- aprecierea şi recunoaşterea performanţelor in cadrul companiei;
- bonus din comisoane
- prime Craciun si Paste.
- telefon de serviciu
- bonusuri in functie de performanta.

- salar in mana 1400 lei + bonuri de masa

Descrierea companiei

BKG Group Amanet este firma numarul 1 in judetul Timis, lider de piata pe domeniul ei de activitate cu o echipa de 20 de angajati. Avand o experiență de 15 ani pe piața BKG Group ofera clientilor săi cel mai simplu si rapid imprumut din Timisoara firma fiind prezenta cu 16 agentii in mai multe detalii despre activitatea noastră accesați

  • Interviu online
  • Jobul este in Timisoara. Sunteti sigur ca aplicati pentru Timisoara.