Operator Call Center- Reprezentant Tehnic

Operator call center

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Ploiești

Se recruteaza si din

Potigrafu, Puchenii Moșneni, Voluntari, Comuna Bărcănești, Comuna Puchenii Mari, Tătărani

Manpower angajeaza urgent operatori call center ( reprezentant tehnic) !

Cerinte :

- Studii medii

- Abilitati de comunicare si negociere

- Rezistenta la stres

ATRIBUTIILE SI RESPONSABILITATILE POSTULUI

  • Preluarea apelurilor clientilor in vederea identificarii si solutionarii problemelor tehnice ale acestora,
  • Este responsabil de acordarea suportului tehnic telefonic si prin email pentru produsele companiei;
  • Raspunde la orice intrebari ale clientilor in masura cunoasterii informatiilor solicitate sau transmite solicitarea catre persoanele competente;
  • Urmareste modul de solutionare al fiecarei solicitari pana la rezolvarea completa a acesteia sau pana la predarea catre o alta persoana raspunzatoare.
  • Intocmeste si actualizeaza listele cu apeluri / solicitari / probleme cu toate detaliile necesare;
  • Are o preocupare permanenta pentru asigurarea satisfactiei clientilor cu care intra in contact;

Program de lucru   – 08:00-16:00 de Luni pana Vineri

Activitatea se va desfasoara in Pipera , se ofera transport gratuit din Ploiesti catre birou si retur.

Se ofera :

- Program de pregatire

- Salariu motivant

- Tichete de masa

- Prima de performanta

- Transport

Va multumim , asteptam cu interes aplicarile dumneavoastra !