Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Târgu Jiu

Candidatul ideal
• Se adapteaza usor diferitelor tipologii de clienti cu care intra in contact pentru o comunicare eficienta si corecta de ambele parti;
• Sa fie amabil si flexibil, principalul scop fiind satisfactia clientului;
• Stie sa centreze discutia pe nevoile clientului;
• Are bune abilitati de comunicare si negociere;
• Are initiativa si spontaneitate;
• Are cunostiinte medii de utilizare a computerului (Word, Excel, Email).

Descrierea jobului
- Sa confirme telefonic clientilor comenzile plasate pe magazinele noastre online
- Sa prezinte intr-un mod atractiv si profesional produsele companiei
- Sa gestioneze si sa rezolve solicitarile primite de la clienti
- Sa realizeze si sa dezvolte relatii de colaborare cu clienti noi sau existenti

Beneficii:
- sansa de a lucra intr-o echipa tanara si prietenoasa
- posibilitatea de dezvoltare profesionala
- contract de munca norma intreaga
- pachet salarial motivant: 1800 lei NET (in mana)

Descrierea companiei:
Distribuitor produse cosmetice profesionale pentru saloane de infrumusetare, unghii false, produse make up, pensule machiaj, truse farduri, produse epilare cu ceara. Vanzari en detail si en gros de produse cosmetice.