Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Strada Piața Amzei, București

Te vrem alaturi de echipa noastra!

Candidatul ideal

Studii si experienta:
- Studii medii/superioare finalizate
- Cunostinte in utilizarea Microsoft - Excel, Word și Outlook , navigare internet
- Experienta anterioara in call center: 0- 2 ani

Abilitati:
- Persoana eficienta, cu capacitate de concentrare;
- Abilitati excelente de comunicare verbala si scrisa
- Foarte bun spirit de organizare;
- Initiativa si orientare catre client si rezultate;
- Dorinta unui loc de munca stabil.
- Capacitate de asimiliare rapida a informatiilor, gandire logica
- Punctualitate
- asumarea responsabilitatilor specifice postului

Daca esti o astfel de persoana iata ce responsabilitati ai:

- Sa oferi informatii relevante despre produse, status comenzi, livrari
- Sa gestionezi si sa rezolvi solicitarile primite de la clienti si colegi
- Sa primesti si sa inregistrezi comenzile /rezervarile provenite din site, catalog, magazin
- Sa indrumi clientii in vederea finalizarii comenzilor,
- Sa gestionezi solicitarile de retur ale clientilor,
- Sa prezinti ofertele speciale sau promotionale rezervate clientilor
- Sa prezinti detalii despre produse, disponibilitatea lor in stoc, produse similare,
- Sa comunici activ cu celelalte departamente pentru rezolvarea problemelor si facturarea comenzilor
- Sa mentii legatura cu clientii

Beneficii:
Salariu fix (va fi comunicat in urma interviului)
Bonus in functie de performanta
Atmosfera prietenoasa
Sansa dezvoltarii personale
Sansa de a promova

Program de lucru: full- time sau part-time
Sambata: ocazional sau prin rotatie

Locatie: Piata Amzei nr 17, sect. 1 (zona Romana), Bucuresti

Cv-urile si scrisorile de intentie se trimit la adresa:

Cine suntem
Echipa DMAIL SHOP este printre promotori marketingului direct (MD) in Romania, cu experienta de 10 de ani in import, distributie si promovare produse noi pe piata romaneasca.
Clientii nostri pot cumpara cele peste 1500 de produse prin internet, catalog si magazinul propriu.
Scopul nostru este promovarea si vanzarea produselor UTILE SI ORIGINALE pentru casa, gradina, bucatarie, sanatate frumuste, timp liber,etc

  • Interviu online
  • Optional:De ce crezi ca esti potrivit in echipa noastra?
  • Optional:Care este cel mai important lucru in relatia cu clientul?