Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Intrarea Binelui, București

Candidatul ideal

  • Studii medii
  • Abilitati de comunicare
  • Experiența anterioară în call center sau in domeniul auto reprezinta un avantaj
  • Cunostinte operare PC

Descrierea jobului

  • Postul presupune preluarea apelurile clientilor in vederea identificarii si solutionarii solicitarilor acestora
  • Identificarea celor mai bune solutii pentru client si companie
  • Contribuie activ la îndeplinirea obiectivelor departamentului

Beneficii :

  • Se ofera un salariu fix
  • Se oferta bonusuri in functie de performanta si realizari
  • Posibilitate de dezvoltare profesionala
  • Colectiv tanar

Postul este pentru locatia din str. Intrarea binelui , sector 4, Bucuresti.

Descrierea companiei :

AutoEco este unul dintre cele mai mari magazine online de piese auto, cu milioane de produse si un service auto cu angajati profesionisti si dotat cu aparatura moderna.

Echipa AutoEco si-a luat angajamentul sa dezvolte continuu magazinul auto online pentru ca alegerea si cumpararea produselor auto sa se realizeze cat mai eficient.
Pentru mai multe detalii, vizitati site-ul nostru.

Autoeco este marca inregistrata a Motoreco Parts SRL.