Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Operator Call-Center pentru Direcțiile Analiză Credite și Recuperare Creanțe

Responsabilități:
- gestionarea apelurilor cu clienții, înregistrarea datelor în sistemul companiei;
- furnizarea răspunsurilor la solicitările clienților;
- îndeplinirea sarcinilor şi respectarea procedurilor de lucru din cadrul departamentului respectiv;
- asigurarea unui nivel înalt de calitate al serviciilor de reprezentare, conform cu standardele stabilite de către companie;
- raportarea constantă către superiorul direct și management;
- alte responsabilități necesare în desfășurarea activității.

 Apreciem:
- abilități de comunicare și negociere, orientare către succes;
- perseverență și dorință de a avansa în carieră;
- cunoștințe MS Office (Word, Excel, Outlook, Internet browsing).

Considerăm avantaje:
- experiența anterioară în analiza creditelor sau recuperarea creanţelor;
- disponibilitatea pentru program prelungit.

Beneficii:
- program de lucru avantajos;
- salariu competitiv;
- posibilitatea de bonusare în funcție de rezultatele obținute;
- dezvoltare profesională, training și posibilitate de avansare în cadrul companiei;
- condiții profesionale de lucru;
- atmosfera competitivă în cadrul unei echipe tinere.