Adresa/ adresele jobului

Pitești; București

Angajam operator call center punct de lucru Bucuresti si Pitesti.

Asteptam cv-uri pe adresa de email cu mentiunea pt Bucuresti sau Pitesti.

Centrul de Cercetare a Opiniilor Clienților CBOK SRL din România își extinde operațiunile. Căutăm persoane deschise, care vorbesc corect și comunică eficient, pentru postul de Operator Call Center. Oferim condiții de muncă net superioare celor de pe piață. Te invităm în echipa noastră, unde activitatea de telesales este întotdeauna o provocare.

Te poți adapta ușor diferitelor tipologii de clienți cu care vei intra în contact pentru o comunicare eficientă și corectă de ambele părți; esti atent la detalii și orientat către client, cu o atitudine pozitivă;
Ai spirit de echipă ? Ești candidatul ideal și te așteptăm să ne cunoaștem !

RESPONSABILITĂȚI:
- Contactarea telefonică a clienților, cu scopul de a promova, a convinge și a vinde produse și servicii;
- Oferirea de informații relevante și corecte despre produsele și serviciile promovate;
- Lansarea și confirmarea comenzilor

Oferim contract permanent de muncă, plus un sistem de bonusare generos, care poate depasi salariul net.
Se lucrează DOAR program full-time, de luni până vineri, de la 09:00 la 17:00 (cu weekend liber).

Vă garantăm:

- condiții stabile de angajare
- posibilitatea de a dobândi o experiență valoroasă în comunicarea cu clientul
- competiții săptămânale sau lunare, pentru care se oferă diverse premii
- TRAINING