Operator calculator - Stefanestii de Jos

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Ștefăneștii de Jos

Cerintele jobului:

• Experienta anterioara in domeniu constituie un avantaj;
• Studii medii (Diploma de bacalaureat);
• Cunostinte MS Office
• Cunostinte medii limba engleza
• Abilitati de comunicare & relationare, buna organizare ;
• Dinamism, lucru in echipa, spirit inovativ, rezistenta la stres;

Rolul pozitiei: Operarea comenzilor in sistem cat si extragerea de date pentru raportare.

Responsabilitatile pozitiei sunt:

• Opereaza in Artemis comenzile care trebuie livrate de catre furnizori;
• Trimite pe e-mail catre furnizori, comenzile primite de la Departamentul Replenishment;
• Responsabil cu introducerea corecta a datelor in sistem; evita greselile care pot provoca pierderi companiei;
• Genereaza din VBS rapoartele de Service Level si le prelucreaza

Se ofera:

Transport

Masa calda

Tichete de masa

Salariu+bonus de performanta

  • Interviu online
  • Care sunt asteptarile salariale pentru aceasta pozitie?