Limbi vorbite

germană, engleză

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal

• Studii medii;
• Experienta: 1 – 2 ani lucru in productie (prezinta avantaj)/fara experienta- se asigura training gratuit din partea companiei;
• Persoana organizata si dinamica, atitudine pozitiva;
• Seriozitate si dorinta unei colaborari pe termen lung;
• Posibilitatea de lucru in schimburi.

Descrierea jobului

• Verifica materiile prime primite;
• Alimenteaza utilajul cu materia prima;
• Seteaza parametrii utilajului;
• Urmareste parametrii de lucru si intervine de cate ori este necesar;
• Verifica si inregistreaza documentele de productie in conformitate cu instructiunile de lucru, instructiunile de verificare;
• Verifica calitatea produselor.

Descrierea companiei

Austria Card este prima companie din România care produce și personalizează carduri cu cip, certificată de MasterCard și prezent, ne aflam in continua dezvoltare motiv pentru care ne marim echipa cu inca 9 operatori de productie!

Avem nevoie de persoane serioase, organizate si cu atitidine pozitiva pentru a ne sustine in proiectele noastre indraznete si a face fata tuturor provocarilor, pentru a livra excelenta si a realiza mai mult decat realizam

Facand parte din echipa Austria Card veti beneficia de:
- un mediu de lucru competitiv, curat si dinamic;
- cursuri de pregatire profesionala gratuite si posibilitatea de avansare intr-o industrie dinamica,stabilitate, beneficii, echipament complet de lucru;
- pachet salarial atractiv ( sporuri, bonusuri, bonuri de masa, transport decontat, masa calda subventionata de societate);