Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Piatra Neamț; Suceava; Bacău; Botoșani

Se recruteaza si din

Piatra Neamț, Suceava, Bacău, Botoșani

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

400 €

Responsabilitati:

  • Deplasarea in zona alocata, pe rutele stabilite pentru a opera automate de cafea si snacky
  • Gestionarea relatiei cu clientul atat din perspectiva vanzarii cat si a incasarii;
  • Rezolvarea prompta a solicitarilor venite din partea clientilor;
  • Respectarea rutelor zilnice de vizitare stabilite;
  • Efectuarea mentenantei la aparatele de cafea ;
  • Realizarea tintelor de vanzari, de incasari, a parametrilor cantitativi si calitativi transmisi prin schema de bonus sau alte instrumente de lucru si a altor obiective stabilite;
  • Identificarea oportunitatilor de piata in vederea amplasarii de aparate, contributia la dezvoltarea zonei si extinderea portofoliului de clienti.

Cerinte:

  • Bun conducator auto, permis categoria B;
  • Dorinta de a castiga bine, spirit antreprenorial;
  • Bine organizat, meticulos, corect, serios, cinstit, responsabil, loial si ordonat;
  • Abilitati de comunicare, negociere si vanzare;
  • Buna orientare in spatiu;
  • Fire energica, entuziasta, dinamica, punctuala, motivata si cu spirit de initiativa;
  • Spirit de echipa;
  • Prezenta placuta si ingrijita;
  • Sa utilizeze si sa respecte standardele companiei;
  • Detinerea unor cunostinte tehnice reprezinta un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Pachet salarial atractiv in functie de rezultate;
  • Instruire initiala si periodica facuta de specialisti;
  • Oportunitati de promovare;
  • Masina si telefon de serviciu;