Detalii loc de munca

Operator ambalare

Angajeaza Premium Talent
Nivelul carierei
Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Engleză - Mediu
Adresa
Posturi disponibile
1

Descriere post :

  • Desfasoara activitatea de pregatire si ambalare finala a produselor finite in vederea livrarii catre Client.
  • Cunoaste tipurile de ambalaj si etichete folosite in functie de tipul de produs finit si a locatiilor de livrare.
  • Asigura corectitudinea si calitatea procesului de ambalare in corespondenta cu procedurile de ambalare existente
  • Identifica eventualele lipsuri in stocul de ambalaj si instiinteaza superiorul ierarhic despre acestea
  • Asigura aprovizionarea permanenta a ambalajelor in zona de pregatire
  • Manipuleaza si aranjaza bunurile in zona de ambalare.
  • Asigura citirea corecta a informatiilor de pe avizele de livrare  si calitate pregatirii marfii conform cu acestea
  • Asigura suport in procesul de manipulare si receptie a materiilor prime in Depozit (In functie de disponibilitate )

Cerinte :

  • Absolvent liceu sau scoala profesionala
  • Experienta in ambalare finala si etichetare de minim 1-2 ani
  • Cunostinte medii de operare PC ( Microsoft Word, Excel, Outlook etc )
  • Persoana serioasa, responsabila, cu bune abilitati de organizare
  • Punctualitate si eficienta
  • Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa

Beneficii :

  • Salariu motivant
  • Bonus performanta (13 salar)
  • Bonus Craciun (50% salar)
  • Bonuri de masa (15 lei)
  • Ore suplimentare platite 200%
  • Asigurare medicala
  • Transport asigurat
  • Mediu de lucru placut intr-o companie multinationala