Limbi vorbite

română, germană

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

 Candidatul ideal:

- Studii superioare

- Experienţă în domeniu – constituie avantaj

- Cunoştinţe operare calculator (Pachet MS Office)

- Cunoştinţe de legislaţia muncii

- Excelente abilităţi de comunicare

- Persoană dinamică, organizată, atentă la detalii, orientată spre rezultat

Responsabilităţi:

- Întocmeşte contracte individuale de muncă, acte adiţionale, decizii de desfacere a contractelor individuale de muncă, conform prevederilor legale

- Întocmeşte diferite adeverinţe solicitate de angajaţi

- Gestionează concediile de odihnă şi evidențele specifice administrării de personal

- Verifică corectitudinea pontajelor primite de la sediu şi filiale

- Oferă suport de specialitate  personalului angajat

- Păstreaza legătură cu reprezentanţii firmei externe de salarizare şi HR

- Oferă suport in ceea ce priveste organizarea  deplasarilor in scopuri profesionale pentru toţii angajaţii firmei

- Oferă suport  administratorului sistemului de recrutare din cadrul companiei

 Oferim:

  • Şcolarizare
  • Activitate interesantă si variată
  • Ambiantă placută intr-o echipă tanară si dinamică
  • Oportunitatea dezvoltării pe plan profesional
  • Oportunitatea implicării in proiecte internaţionale
  • Remuneraţie peste medie

  Compania noastră

dm drogerie markt este unul dintre cele mai mari lanţuri de drogherii din Europa centrală, intrând în categoria celor mai puternice magazine de retail specializate în beauty, wellness, baby şi uz casnic cu o ofertă de peste 14000 de produse.

Corectitudinea şi încrederea ne ghidează acţiunile atât atunci când vorbim despre clienţii şi angajaţii noştri, cât şi atunci când vorbim despre partenerii noştri. Dorim să cooperăm cu aceştia pe termen lung, în mod fiabil şi corect, pentru ca ei să ne recunoască drept un partener cu care îşi pot realiza obiectivele.