Adresa/ adresele jobului

Arad

Se recruteaza si din

Arad

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Angajam operatoare jocuri responsabile carora sa le faca placerea sa lucreze cu oamenii si care isi doresc sa se dezvolte din punct de vedere profesional , intr-un mediu dinamic placut, alaturi de o echipa tanara. .

Cerinte:
-prezenta placuta, sociabila , activa, cu bune abilitati de comunicare
-calm si stapana pe sine, cu simtul responsabilitatii bine dezvoltat
-abilitati de calcul numeric si de lucru cu banii
-disponibila de a lucra in ture

Principalele responsabilitati ale ocupantului postului de CASERITE sunt:
-completeaza documente specifice
-supravegheaza sala de jocuri
-acorda asistenta clientilor si explica regulile de joc
-participa la evenimente organizate in cadrul salii (tombole,campanii promotionale )
-efectueaza operatiunile de plati si incasari de la si catre clinti .

Beneficii:
-salarizare deosebita
-program flexibil in ture de zi si ture de noapte 12/24 ; 12/48
-mediu de lucru placut si dinamic