Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Constanța

Candidatul ideal

Cautam un specialist in online marketing care sa ni se alature la sediul nostru din Constanta, pasionat de mediul digital, cu abilitatea de a crea și implementa planuri complexe de online marketing in functie de obiectivele clientilor nostri si particularitatile publicul tinta. Acest rol necesita o minte analitica, abilitati tehnice si bune abilitati de management de proiect.

Descrierea jobului

Cerinte

  • Experienta relevanta in conceperea si implementare de campanii online integrate (SEO, SEM, SMM, PPC, EMAIL)
  • Experienta in utilizarea platformelor Google Analytics, Google Adwords, Facebook Ads (certificarile specifice reprezinta un avantaj)
  • Experienta in crearea de continut si diseminarea eficienta a acestuia prin canalele online (experienta de lucru cu Wordpress reprezinta un avantaj)
  • O minte analitica si interesul pentru utilizarea de date pentru a optimiza strategiile si campaniile create
  • Excelente abilitati de organizare pentru a lucra in mod independent si a gestiona proiecte cu multe elemente in miscare
  • Limba engleza la nivel avansat
  • Pasiune pentru marketing si industria comunicarii

Responsabilitati

  • Dezvoltarea strategiilor de online marketing in vederea atingerii obiectivelor clientilor nostri
  • Crearea de campanii online integrate (SEO, SEM, SMM, PPC, EMAIL)
  • Conceperea de funnel-uri de conversie si dezvoltarea componentelor din funnel
  • Monitorizarea si analiza constanta a campaniilor implementate
  • Raportarea rezultatelor si propunerea de masuri de optimizare
  • Cercetarea constanta a elementelor de noutate din domeniu si propunerea de solutii corespunzatoare pentru clientii nostri
  • Sa iubesti ceea ce faci

Beneficii

  • Oferim un mediu de lucru placut si o atmosfera relaxanta
  • Te incurajam si te sutinem sa te dezvolti
  • Iti oferim ocazia sa lucrezi cu branduri importante locale si nationale
  • Pachet salarial corespunzator nivelului tau profesional
  • Suntem prietenosi si open-minded

Descrierea companiei

Suntem o agentie de consultanta de marketing, strategie de brand si creatie, orientata catre rezultate.

Imbinam cunostinte solide de marketing cu solutii creative complexe pentru indeplinirea obiectivelor de business ale clientilor nostri.

Prin tot ceea ce facem ne sustinem clientii in drumul catre clientii lor ideali si in final urmarim sa imbunatatim viata oamenilor, facilitandu-le accesul la informatii, produse si servicii utile si relevante.